Τουρνουά Παίδων Χατζηθεοδώρου 27 – 30/10/16

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης διοργανώνει στις εγκαταστάσεις του,το τουρνουά είς μνήμη του Ιωάννη Χατζηθεοδώρου για παίδες γεννημένους 2002+.

Το τουρνουά φέτος που συμπληρώνει 25 χρόνια θα διεξαχθεί με την συμμετοχή 10 ομάδων από 4 διαφορετικές χώρες χωρισμένες σε 2 ομίλους των 5 ομάδων.

Ακολουθεί αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:

GROUP A GROUP B
N.O. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ BLUE ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
RARI NANTES SAVONA BARCELONA International W.P.A.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ. HELLAS S.K.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. N.O.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ RED

 

THURSDAY / ΠEΜΠΤΗ  27/10/16
18.00              NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Red – Α.Ο.ΦΑΛΗΡΟΥ
19.00              BARCELONA .I.W.P.A – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  Σ.Π.Φ.
20.00              NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Blue – ΠΑΝΙΩΝΙΟ Γ.Σ.
21.00              ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
FRIDAY  / ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  28/10/16
09.00             HELLAS SK – Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
10.00             NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Blue – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.
11.00             RARI NANTES SAVONA – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
12.00             NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Red – BARCELONA .I.WPA
17.30             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.- HELLAS SK
18.30             ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
19.30             RARI NANTES SAVONA – NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ      Blue
20.30             BARCELONA.I.WPA – Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
SATURDAY / ΣΑΒΒΑΤΟ  29/10/16
09.00              RARI NANTES SAVONA – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
10.00              HELLAS SK – BARCELONA .I.WPA
11.00              NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Red – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
12.00              ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.
18.00              NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  Red – HELLAS SK
19.00              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
20.00              NO ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ Blue – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο.
21.00              RARI NANTES SAVONA – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ.
SUNDAY / ΚΥΡΙΑΚΗ 30/10/16
09.00                         A3-B4
10.00                         B3-A4
11.00                         A1-B2
12.00                         B1-A2
16.00                        A5-B5 (PLACE 9-10)
17.00                        GAME (7-8)
18.00                        GAME (5-6)
19.00                        FINAL(3-4)
20.00                        FINAL(1-2)
CLOSING CEREMONY / ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ