Ξεκινάνε σήμερα την τελική φάση οι Μίνι Παίδες, στο Λαιμό!

Αρχίζει σήμερα Πέμπτη 16/7/2015 η τελική φάση του πρωταθλήματος υδατοσφαίρισης μίνι παίδων, με δύο ομίλους των πέντε ομάδων.
Ο πρώτος όμιλος θα διεξαχθεί στο κολυμβητήριο της Νέας Σμύρνης και θα αποτελείται απο τον ΑΟΠ Φαλήρου,τον ΠΑΟ,τον ΠΑΟΚ,τον Πανιώνιο και την Καβάλα ενώ ο δεύτερος όμιλος θα διεξαχθεί στον κολυμβητήριο του Λαιμού και λαμβάνουν μέρος εκτός απο τον ΝΟΒ, η Χίος, τα Χανιά, ο Νηρέας Λαμίας και η Νίκη Βόλου.
Οι ημιτελικοί και οι τελικοί θα γίνουν την Κυριακή 19/7 στην Βουλιαγμένη.
Η ομάδα του ομίλου μας, κάτω από την καθοδήγηση του προπονητή μας Σπύρου Μπουλουγουρά, έχει προετοιμαστεί όσο καλύτερα γίνεται για αυτούς τους αγώνες και τα παιδιά είναι έτοιμα να συνεχίσουν την καλή χρονιά που είχαν μέχρι τώρα, καθώς ήταν αήττητοι σε όλους τους αγώνες.
Καλή επιτυχία στους αθλητές μας.

Το πρόγραμμα είναι το εξής:

1. Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η αγωνιστική Πέμπτη 16/7/14
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΟΚ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2η αγωνιστική Παρασκευή 17/7/14
ΩΡΑ: 09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΚ

3η αγωνιστική Παρασκευή 17/7/14
ΩΡΑ: 19:30 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΩΡΑ: 20:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

4η αγωνιστική Σάββατο 18/7/14
ΩΡΑ: 09:00 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΩΡΑ: 10:00 ΠΑΟΚ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

5η αγωνιστική Σάββατο 18/7/14
ΩΡΑ: 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΩΡΑ: 19:00 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΟΚ

2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1η αγωνιστική Πέμπτη 16/7/14
ΩΡΑ: 18:00 ΝΟ ΧΙΟΥ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 19:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

2η αγωνιστική Παρασκευή 17/7/14
ΩΡΑ: 13:00 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 14:00 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΟ ΧΙΟΥ

3η αγωνιστική Παρασκευή 17/7/14
ΩΡΑ: 19:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΩΡΑ: 20:30 ΝΟ ΧΙΟΥ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

4η αγωνιστική Σάββατο 18/7/14
ΩΡΑ: 08:30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΝΟ ΧΙΟΥ
ΩΡΑ: 09:30 ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

5η αγωνιστική Σάββατο 18/7/14
ΩΡΑ: 18:30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 19:30 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΧΙΑΣΤΗ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/7/15 ΚΟΛ/ΡΙΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 08:30 ο 1ος του Α’ ομίλου με τον 2ο του Β’ ομίλου
ΩΡΑ: 09:30 ο 1ος του Β’ ομίλου με τον 2ο του Α’ ομίλου
ΩΡΑ: 10:30 ο 3ος του Α’ ομίλου με τον 3ο του Β’ ομίλου (για 5η – 6η θέση)

ΩΡΑ: 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (για 3η – 4η θέση)
ΩΡΑ: 19:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (για 1η – 2η θέση)