Η τελική φάση για τους Νέους Άνδρες και τις Κορασίδες της Υδατοσφαίρισης!

Μετά την αναβολή της προηγούμενης εβδομάδας, λόγω των δυσμενέστατων οικονομικών και κοινωνικών συνθηκών, ξεκινάει σήμερα, Πέμπτη 09.07.15, η τελική φἀση του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης, τόσο για τις Κορασίδες, όσο και τους Νέους Άνδρες!

Για τους Νέους Ἀνδρες, το Πρόγραμμα έχει ως εξής:
1. Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ                2. Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΟ Π. ΦΑΗΡΟΥ                               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΟΚ                                                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                          —-

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ

1η αγωνιστική Παρασκευή 10/7/15
ΩΡΑ: 17:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 18:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                      ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 10:00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΩΡΑ: 11:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                      ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

3η αγωνιστική Σάββατο 11/7/15
ΩΡΑ: 17:00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/7/15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΩΡΑ: 09:00 ο 1ος του Α’ ομίλου με τον 2ο του Β’ ομίλου
ΩΡΑ: 10:00 ο 1ος του Β’ ομίλου με τον 2ο του Α’ ομίλου
ΩΡΑ: 11:00 ο 4ος του Α’ ομίλου με τον 4ο του Β’ ομίλου (7η – 8η θέση)
ΩΡΑ: 12:00 ο 3ος του Α’ ομίλου με τον 3ο του Β’ ομίλου (5η – 6η θέση)

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/7/15 ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΛΙΜΟΥ
ΩΡΑ: 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (3η – 4η θέση)
ΩΡΑ: 19:30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1η – 2η θέση)

————————————————————————

Για τις Κορασίδες, το Πρόγραμμα έχει ως εξής:

1.  Α’  ΟΜΙΛΟΣ   ΑΤΤΙΚΗΣ                                    2.  Β’  ΟΜΙΛΟΣ   ΑΤΤΙΚΗΣ
 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                                                    ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ            
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                                              ΝΟ ΧΙΟΥ
ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                                     ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                       
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                  
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                                                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
             
2.  A’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η  αγωνιστική                       Πέμπτη                                   9/7/15
ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 20:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.
 2η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/7/15
ΩΡΑ: 09:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                            ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΩΡΑ: 10:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 3η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/7/15
ΩΡΑ: 19:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ
ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
 4η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/7/15
ΩΡΑ: 09:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                            ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΩΡΑ: 10:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 5η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/7/15
ΩΡΑ: 19:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                           ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΩΡΑ: 20:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΚΥΡΙΑΚΗ      12/7/15            ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ               ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΩΡΑ:   09:30             η  1η  ομάδα του  Α’ ομίλου με τον  2η  ομάδα του  Β’ ομίλου
ΩΡΑ:   10:30              η  1η  ομάδα του  Β’ ομίλου με τον  2η  ομάδα του  Α’ ομίλου
ΩΡΑ:   11:30               η  3η  ομάδα του  Α’ ομίλου με τον  3η  ομάδα του  Β’ ομίλου  (5η – 6η  θέση) 
ΩΡΑ:   17:30  ΜΙΚΡΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ                       
ΩΡΑ:   18:30  ΜΕΓΑΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΟΣ